Pradinis

Pilnas logistikos valdymas

Mes jūsų svajones paverčiame realybe!
10+ metų rinkoje!

Timocom
index
58480fd7cef1014c0b5e4943
Ką mes siūlome

5 moduliai visų poreikiams

Clientų ir žaliavų užsakymų valdymas. Transporto užsakymų valdymas. Rampų valdymas. Kiemo valdymas. Elektroninis dokumentų pasirašymas.

Integracijos su ERP sistemomis

Klientų užsakymų valdymas

Klientų užsakymų kontrolė ir sekimas. Žaliavų užsakymai ir jų kontrolė.

Apklausos ir konkursai

Transporto valdymas

Krovinių informacija, maršruto generavimas, kainų paskaičiavimas, pervežimo kontrakto formavimas. Ilgalaikių kontraktų su vežėjais valdymas ir vienkartinių pervežimų valdymas.

DRAG&DROP principas, automatinis perplanavimas

Rampų valdymas

Vežėjai, klientai, tiekėjai, gali registruotis savarankiškai. Sistema automatiškai planuoja krovimo eiliškumą. Automatiškai perplanuojami vėluojantys kroviniai.

automobilių numerių atpažinimas

Įvažiavimo kontrolė

Automobilių numerių atpažinimas. Krovininių automobilių, tarnybinių transporto priemonių, svečių ir rangovų įvažiavimo kontrolė. Automatinis registravimas ir perplanavimas.

CMR, važtaraščiai, sąskaitos faktūros

Elektroninis pasirašymas

Elektroninis dokumentų pasirašymas. Vežėjai patys apsitarnauja per savarankiško naudojimo terminalą - pasirašymas ,atsispausdinimas.

Mūsų klientai

+120 įmonių...

Klientų atsiliepimai

„Nuolatos plečiamės ir augame, todėl natūralu, kad ieškome būdų skaitmenizuoti procesus. Kokybiškai ir teisingai val-domas logistikos procesas yra tarsi pagrindinė arterija sveikame kūne. Mūsų klientai reiklūs mums, todėl to paties rei-kalaujame ir iš partnerių ir labai džiaugiamės, kad galime dirbti efektyviau ir paprasčiau.“
Aidas Veverskis
Vičiūnai and Ko logistikos direktorius
„Didžiausias iššūkis skaitmenizuojant logistikos proceso valdymą buvo kaip neprisidiegti daug įvairios programinės ir neturėti sudėtingo proceso valdymui. LOGIFLY produktas pasirodė patrauklus, nes apima visą transporto valdymą visuo-se mūsų sandėliuose ir teritorijose. Taip pat esame patenkinti produkto diegėjų įsitraukimu ir pagalba, kuri padėjo grei-čiau ir efektyviau skaitmenizuotis. “
Marius Dromantas
Žemaitijos pienas AB logistikos direktorius
„Klientų reiklumas ir mūsų teikiamos paslaugos stiprinimas pareikalavo automatizacijos logistikos procese. Labai džiau-giamės galėdami efektyviau suvaldyti savo klientų vizitus į mūsų gamyklą bei nuimti logistikos proceso valdymą nuo mūsų darbuotojų pilnai automatizuodami įleidimo, nukreipimo, informavimo ir krovimo eiliškumo valdymą atvykusiam klientui“
Kornelija Oscinauskaitė
Novameta UAB tiekimo grandinės procesų vadovė
KLAUSTI DĖL DEMO